LEGO Star Wars 75245 Adventní kalendářSkladem

LEGO® Star Wars

Parametry produktu:
Kostky: 280
Položka: 75245
Věk: 6+
Záruka: 24
Váha: 0.388
Stav: Nová, nerozbalená
Sleva: --3%
Původní cena: 855 Kč
879 Kč s DPH 726,45 Kč bez DPH
plus down

Díky 75245 Adventnímu kalendáři LEGO® Star Wars™ 2019 se mohou fanoušci každé prosincové ráno těšit na galaktický dárek. Za každým okénkem se nachází sestavitelná Star Wars postava, vesmírná loď, vozidlo nebo jiná sběratelská hračka, a k tomu navíc 2 exkluzivní vánoční LEGO figurky. Až děti otevřou všechna okénka, dostanou se k rozkládací herní podložce s barevnou scénou z ostrova Ahch-To, na níž si mohou přehrávat epická dobrodružství z filmu Star Wars. Tento adventní kalendář pro děti představuje skvělý dárek ze světa Star Wars a umožní vám naladit děti na nadcházející svátky.

• Otevři každý den jedno okénko a odhal 24 LEGO® Star Wars™ hraček, které můžeš postavit. 
• Tento Adventní kalendář LEGO® Star Wars™ 2019 obsahuje 6 minifigurek a 4 figurky LEGO® droidů. 
• Obsahuje 13 mini sběratelských položek: Hvězdný destruktor Prvního řádu, raketoplán Kylo Rena, stormtrooperův blaster, Poeovu stíhačku X-Wing, vojenský transportér Odporu, ostrov Ahch-To, quadjumper, dělo Hvězdy smrti, tankový droid Aliance, MTT, únikový modul, dělo z planety Hoth a oblačné vozidlo. 
• Obsahuje také LEGO® figurky vojáka Prvního řádu, Chewbaccy, exkluzivního Lukea Skywalkera s oblekem z ostrova Ahch-To, střelce z Hvězdy smrti, vojáka Povstalců a pilota oblačného vozidla, a k tomu navíc Myšího droida, Bitevního droida a Mynocka. 
• Adventní kalendář pro děti zahrnuje i vánoční LEGO® figurky porga a Kráčejícího droida. 
• Mezi zbraněmi najdeš 2 blasterové pistole a 3 blastery. 
• Posbírej všechny Star Wars™ dárky a přehrávej si na přiložené rozkládací herní desce svá vlastní dobrodružství na ostrově Ahch-To.