LEGO Creator 10272 Old Trafford - Manchester UnitedSkladem

LEGO® Creator

Parametry produktu:
Počet dílků: 3898
Položka: 10272
Věk od: 16+
Záruka: 24
Váha: 5
Stav: Nová, nerozbalená
Sleva: -21%
Původní cena: 7 199 Kč
5 695 Kč s DPH 4 706,61 Kč bez DPH
plus down

Fanoušci týmu Manchester United si postaví LEGO® model stadionu (10272) Old Trafford, aby dali najevo svou věrnost jednomu z nejslavnějších fotbalových klubů na světě. S touto LEGO stavebnicí si užijete zábavu při sestavování velkolepého modelu. Vynikající dárek pro fotbalové fanoušky Fanoušci týmu Manchester United se mohou pochlubit touto replikou stadionu Old Trafford. Tato sportovní stavebnice od LEGO® Creator, která je novinkou pro únor 2020, vyjde u příležitosti 110. výročí stadionu. Tato stavebnice pro dospělé obsahuje několik charakteristických detailů, jako je tunel pro hráče nebo socha „svaté trojice“ týmu Manchester United. Dejte své vášni život s pokročilým LEGO® stavebnicemi! Pokročilé stavebnice LEGO® Creator Expert umožňují dospělým stavět modely toho, co mají nejvíce rádi, ať už to jsou auta, budovy nebo stadiony. Až budete mít tento náročný, ale zábavný sběratelský model hotový, můžete si ho vystavit a mít jistotu, že bude nepřehlédnutelný.

• Velkolepá stavebnice pro dospělé, kteří si chtějí postavit propracovaný model stadionu Old Trafford. Dokonalý dárek pro fanoušky Manchesteru United, kteří chtějí dát najevo svou podporu a vystavit si tento LEGO® model fotbalového stadionu. 
• Stavebnice s replikou stadionu Old Trafford v měřítku 1:600. Tento propracovaný LEGO® model fotbalového stadionu nabízí zábavu a satisfakci ze stavění a umožňuje fanouškům znovu prožít vzácné vzpomínky na tým Manchester United. 
• Historicky první možnost postavit si repliku stadionu Old Trafford, který je domovem klubu Manchester United. S tímto LEGO® fotbalovým stadionem se můžete blýsknout doma i v kanceláři. 
• Tato LEGO® stavebnice má 3 884 dílků a představuje jedinečný dárek pro fanoušky Manchesteru United. Jedná se o dlouhý, ale naplňující stavitelský projekt, který fanouškům umožní uniknout z reality všedního dne a ukázat vášeň pro svůj klub. 
• LEGO stadion Old Trafford týmu Manchester United měří 18 cm na výšku, 47 cm na délku a 39 cm na šířku. Sada má perfektní velikost a nabízí autentické detaily, včetně tunelu pro hráče a sochy Sira Alexe Fergusona. 
• Tato pokročilá stavebnice se obejde bez baterií, takže na tomto LEGO® stadionu nikdy nezazní závěrečný hvizd. 
• Tato LEGO® stavebnice nabízí parádní stavitelský zážitek a provede vás celým procesem pomocí srozumitelných a podrobných pokynů. 
• Pokročilé stavebnice od LEGO® Creator Expert umožňují dospělým ponořit se do náročných projektů a stavět sběratelské modely věcí, které mají nejvíce rádi, ať už to jsou auta, budovy nebo stadiony. 
• LEGO® kostky splňují ty nejvyšší oborové standardy již více než 60 let, což zaručuje, že jsou vždy konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné rozebírání. 
• S LEGO® stavebnicemi máte záruku bezpečnosti. Naše kostky a dílky prošly přísnými testy a splňují ty nejvyšší globální standardy týkající se bezpečnosti a kvality.